You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Главная

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Капуста Атрія F1 пізньостигла білокачанна врожайна стійка до розтріскування Голандія, упаковка 50 шт

  • Модель: капуста белокачанная
  • Наличие: Есть в наличии
30.00грн.
Капуста «Атрія f1» є високоврожайний гібридною формою голландської селекції і дозріває через 125-130 днів після висадки рассадного матеріалу на гряди відкритого грунту. Оригінатором даної гібридної форми білокачанної капусти є компанія «Monsanto».
Пізньостигла гібридна форма «Атрія f1» привабливе не тільки для присадибного вирощування, а й культивування дрібними фермерськими господарствами. У цій дуже популярною білокачанної капусти сіро-зелені, досить великі, а також вирівняні за формою і розмірами качани з укороченою кочеригой.
Внутрішня структура повністю визрілого качана дуже високої якості, з показниками щільності вище середньої. Стандартний вага товарного качана становить від 4 до 8 кг, але в умовах високої агротехніки деякі екземпляри часто можуть досягати ваги до 10 кг.
Розетка листя має кілька підняту форму і характеризується відносно середніми розмірами. Листи середнього розміру, темного сірувато-зеленого забарвлення з антоцианом, ввігнутої форми. Пухирчастість незначна або повністю відсутній.
Форма листя широкоовальна або оберненояйцевидна. Немає волнистости і надрізанні краю листової пластини. Середня жилка характеризується увігнутістю і світло-зеленим забарвленням. Качани круглої або округло-плоскої форми, наполовину відкриті.

Капуста з зарубіжної селекції гібридної форми «Атрія f1» володіє значною кількістю переваг:
смакові якості повністю визріли овочевої продукції в свіжому вигляді хороші або відмінні;
показники щільності качанів на стадії технічної зрілості відмінні;
товарна врожайність сорту залежить від агротехніки і може досягати 105 т / га;
невисокий ризик ураження рослин даного сорту сірою гниллю;
підвищені показники морфологічної виравненності овочевої культури;
дружне і відповідне заявленим оригінатором термінів освіту високого і якісного врожаю;
хороші або відмінні смакові якості;
підвищена стійкість визріває качанів до розтріскування.

Капусту вирощують за допомогою розсади. Для отримання високих врожаїв під капусту потрібно відводити ділянки з родючим грунтом. Капуста білокачанна виносить з грунту значну кількість поживних речовин, тому її необхідно вирощувати тільки на добре удобрених ділянках. Грунт на ділянці, відведеній під культивування білокачанної капусти, необхідно ретельно розпушити граблями в весняний період, як тільки грунт добре підсохне.
При вирощуванні розсади рослини слід поливати помірно, але в міру зростання і розвитку поливи необхідно збільшувати. Після висаджування розсади капусту білокачанну слід поливати кожні два дні з розрахунку 8 л води на кожен м² посадкової площі. Особливо важливо звернути увагу на поливи, коли починається формування качанів.
Підгодовувати капусту слід приблизно три рази за сезон вирощування. Приблизно через два тижні після висаджування розсади білокачанної капусти на постійне місце проводиться підживлення азотними добривами. Другу підгодівлю білокачанної капусти цього сорту рекомендується проводити коров'яком або настоєм кошти «Пикса».
Щоб надійно і тривалий час зберігати білокачанну капусту, дуже важливо своєчасно її прибрати - на стадії зрілого стану. Збирати врожай необхідно тільки після формування та повноцінного визрівання качанів, коли вони стають оптимально великими і щільними.
Капуста білокачанна сорти «Атрія f1» була допущена до вирощування на території Центрально-Чорноземного регіону понад двадцять років тому. Після оцінки якісних характеристик і показників сорт був рекомендований для споживання в свіжому вигляді, а також для тривалого зимового зберігання і різних видів промислової переробки.
Даний сорт, безумовно, заслужив особливу увагу городників і позитивні відгуки. «Атрія» невимоглива до умов вирощування, що робить цю гібридну форму дуже затребуваною у початківців або малодосвідчених городників.